آیا ساخارین از آسپارتام بهتر است؟

آسپارتام مانند قند بوده و تقریباً خالی از کالری است. به همین دلیل است که آسپارتام یکی از محبوب ترین شیرین کننده های مصنوعی امروزی است. بدون شک، شما یا نزدیکانتان احتمالاً در چند روز گذشته یا شاید طی چند ساعت گذشته، یک محصول غذایی حاوی آسپارتام مصرف کرده باشید. غلات صبحانه، نوشابه ها و ژلاتین تنها تعدادی از محصولات و مواد غذایی حاوی آسپارتام هستند که ممکن است در قفسه های فروشگاه های مواد غذایی پیدا کنید.

بیشتر بدانیم :

طبق اعلام آکادمی پزشکان خانواده آمریکا، ساخارین نیز مانند آسپارتام مورد بررسی دقیق قرار گرفته است و یک بار به عنوان ماده نسبتا خطرناک شناسایی شده بود. این شیرین کننده مصنوعی از اواخر دهه ۱۸۰۰ میلادی وجود داشته است (که آن را به عنوان قدیمی ترین شیرین کننده مصنوعی تبدیل می کند). این شیرین کننده ۲۰۰ تا ۷۰۰ برابر شیرین تر از شکر است. با این حال، ساخارین برعکس آسپارتام ته مزه ناخوشایندی دارد که بسیاری از مصرف کنندگان آن را ناپدید می کنند.

مانند آسپارتام، خوراکی های زیادی حاوی ساخارین وجود دارد. برخی از مهمرین خوراکی های حاوی این ماده عبارتند از:

آدامس

کنسرو میوه

نوشابه

و برخی محصوات پخته شده

 همچنین می توانید آن را به صورت فله و یا بسته ها مجزا در راهرو شکر فروشگاه مواد غذایی خود بیابید. علاوه بر این، ممکن است از آن برای شیرین کردن قهوه و چای خود و همچنین غذاهی پخته شده خود استفاده کنید. ساخارین وقتی که گرم می شود مانند آسپارتام قدرت شیرین کننده خود را از دست نمی دهد.

از کجا آسپارتام و مواد غذایی حاوی آسپارتام بخرم؟

اگر می خواهید به صورت عمده اقدام به خرید آسپارتام کنید می توانید با فروشگاه مواد شیمیایی جهان شیمی تماس بگیرید. ما قیمت آسپارتام را به صورت منصفانه و کمتر از سایر فروشگاه های مواد شیمیایی مشابه اعلام کردیم.

مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی و ادامه این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: آسپارتام ,شیرین ,مواد ,ساخارین ,حاوی ,غذایی ,شیرین کننده ,مواد غذایی ,غذایی حاوی ,حاوی آسپارتام ,فروشگاه مواد ,شیرین کننده مصنوعی ,ترین شیرین کننده
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

((خانواده سلامت)) زندگي جديد رنگين تک ستاد نماز جمعه jaridarman آموزشگاه زبان انگليسي دياکو لوازم جانبي موبايل وتبلت- فارس کالا منبع کويلي ناب زيست ساخت انواع تجهیزات آشپزخانه صنعتی و رستوران کاراسان